طبیعت بکر فریدونشهر

برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فریدونشهر

 مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فریدونشهر با حضور دکتر محمد صالحی نماینده مردم در شهرستانهای فریدونشهر، فریدن، بویین و چادگان و مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، فرماندار شهرستان و کلیه اعضای شورای اداری و پرسنل ادرات و اداره منابع طبیعی در محل سالن همایش های فرمانداری برگزار گردید.
مهندس امین حافظی به  ارائه گزارش عملکرد چند ساله خود در شهرستان پرداخت و در ادامه از خدمات و تلاش های صادقانه، شبانه روزی و بی وقفه ایشان توسط فرماندار تقدیر و تشکر به عمل آمد و آقای مهندس داود صالحی به عنوان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فریدونشهر معرفی و منصوب گردید.
پس از پایان مراسم در فرمانداری، جلسه ای جهت تقدیر از خدمات آقای مهندس حافظی با حضور مدیر کل محترم منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان، جناب آقای نظری رئیس حراست اداره کل و آقای قاسمی مسئول روابط عمومی و همکاران در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فریدونشهر برگزار گردید.
در این نشست صمیمی هریک از پرسنل اداره نسبت به بیان مسائل و مشکلات و نقطه نظرات خود اقدام و در نهایت آقای مهندس کاظمی نسبت به ارائه راهکارهای و رهنمود های لازم اقدام نمود.
در پایان جلسه نیز با اهدای لوح تقدیر از طرف همکاران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فریدونشهر به آقای حافظی از زحمات چندین ساله ایشان تقدیر به عمل آمد.


 
درحال بارگزاری