نصب 60 دستگاه آبگرمکن خورشیدی با همکاری وزارت دفاع

به گزارش روابط عمومی ادره شهرستان ، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فریدونشهر گفت : نصب آبگرمکن های خورشیدی در مناطق جنگلی شهرستان با همکاری وزارت دفاع و سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور انجام گرفت.

امین حافظی افزود تاکنون 60دستگاه از این آبگرمکن ها در روستاهای جنگل نشین نصب شده و روستاهای اولویت دار نیز شناسایی شده که در آینده نزدیک کار نصب آبگرمکن این روستاها نیز انجام می شود. 
این آبگرمکن ها به صورت رایگان توزیع و  نصب گردید.
وی با اشاره به اینکه نصب آبگرمکن های خورشیدی با رفع بخشی از نیاز انرژی جنگل نشینان وابستگی آنان را در استفاده از چوب و هیزم کاهش می دهد افزود: جلوگیری از قطع درختان و حفظ جنگل ، استفاده از انرژی های پاک و سالم و کمک به رفاه حال روستائیان مهمترین اهداف اجرای این طرح در روستاهای جنگل نشین و دورافتاده است.

 
وی خاطر نشان کرد نصب آبگرمکن های خورشیدی یکی از مهمترین راهکارهای موجود برای جلوگیری و کاهش قطع درختان در روستاهای جنگل نشین و دور افتاده است.
 
بازدید : 293 24 مرداد 1397 ساعت 08:02 ق.ظ
برچسب ها : فریدونشهر ، وزارت دفاع ، اداره کل منابع طبیعی استان اصفهان ، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فریدونشهر ، اداره حفاظت ، سوخت فسیلی ، جنگل های زاگرس ، آبگرمکن خورشیدی
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری