طبیعت زیبای بام ایران

اختراعات شگفت‌انگیزی که از طبیعت الهام گرفته‌اند

در قرن بیست و یکم هم انسان با نگاه به طبیعت می‌تواند روش‌های تازه‌ای بیابد و فهرست شش اختراع زیر نیز بزرگ‌ترین دستاوردهای سال‌های اخیر با الهام از طبیعت را نشان می‌دهد.

دانستنی های علمی و جالب درباره حیوانات عجیب و غریب جهان

در اینجا شما را با دانستنی های علمی و جالب درباره حیواناتعجیب و غریب جهان آشنا می کنیم. اگر می خواهید که با گونه های کمیاب و دیده نشده جانورانآشنا شوید این نوشته را دنبال کنید.

زنبور عسل را بهتر بشناسیم ؟

رازهای زنبور عسل

زنبور عسل (Apis mellifera) از راسته نازک بالان (Hymenoprera) است. زنبور عسل قسمت های دهانی جونده و مکنده، هر دو را داراست.دگردیسی زنبور عسل کامل است و به طور دسته جمعی زندگی می کند.

 

پیست اسکی فریدونشهر رسما فعالیت خود را آغاز کرد(تصاویر)

 با بارش برف 100سانتی متری در ارتفاعات فریدونشهر، پیست اسکی فریدونشهر رسما فعالیت خود را آغاز کرد.ساعات کاری  پیست اسکی روزهای یک شنبه و سه شنبه از ساعت ۱۴ الی 18 و روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت 8 الی ۱۶ است.

خواص دارویی و تغذیه ای کرفس کوهی شهرستان فریدونشهر

جوامع محلي و عشايري شهرستان فریدونشهركه ساليان دراز از كرفس كوهي به شكلهاي مختلف استفاده كرده‌اند، معتقدند كه اين گياه داراي اثرات ضد درد، ضد التهاب، آرام بخش و ضد سرفه مي‌باشد. يافته‌هاي جديد علمي نيز تأييد مي‌كند كه فلاونوئيدها به عنوان بخش مهمي از تركيبات اين گياه، داراي اثرات ضد التهابي، ضد ويروس، ضد ديابت، ضد سرطان و ضد سم بوده است.
صفحه 1 از 3 << < 1 2 3 > >>